Ústřední knihovna Fakulty sociálních studií MU - Logotyp

Seznam e-zdrojů

E-knihy - podrobné informace o zdroji

EBSCO eBook Academic Collection je jedna z nejobsáhlejších světových multioborových kolekcí odborných elektronických knih. Zahrnuje přes 160.000 knižních titulů od předních vydavatelů odborné a vědecké literatury (Elsevier Science, Oxford Academic Press, MIT Press, Sage, Wiley a mnohá další), které pokrývají všechny obory - od přírodních věd, medicíny a technologií přes ekonomii, obchod a vzdělávání - až po humanitní a sociální vědy.

Všechny tituly jsou plně integrovány do jednotné vyhledávací služby MU http://discovery.muni.cz, takže je možné prohledávat jedním dotazem i texty všech knih.

K offline "výpůjčení" je nutné mít nainstalovaný software Adobe Digital Editions (ADE) a být registrován na webu EBSCA (My EBSCOHost). Podrobný návod nastavení si můžete stáhnout zde na Portálu (přiložený soubor) nebo se můžete podívat na tutoriály. Software Adobe Digital Editions si můžete nainstalovat i na několik svých zařízení - když si zřídíte u Adobe účet (můžete i při instalaci ADE), lze vypůjčenou knihu prohlížet na všech těchto vašich zařízeních. Více viz návod.

Pokud používáte mobilní aplikaci, stáhněte si prosím Bluefire Reader, nebo jakoukoli jinou aplikaci podporovanou Adobe Digital Editions. Více informací se můžete dočíst v návodu.

Vypůjčit si můžete nejvýše 10 knih zároveň - u každé výpujčky si musíte zvolit na jak dlouho si budete chtít knihu půjčit (1 až 7 dní). Po uplynutí této doby bude kniha automaticky vrácena (knihy nelze vrátit dříve).

MU má zajištěn přístup k tomuto zdroji do 31. 1. 2022.

Druh: Multioborová
Datum poslední aktualizace: 2018-04-20

Připojit se

Zpět na přehled »