Ústřední knihovna Fakulty sociálních studií MU - Logotyp

Seznam e-zdrojů

Databáze článků - podrobné informace o zdroji

Kolekce 26 prestižních časopisů (titul Animal Biosciences je nový od roku 2013) z oblasti biomedicíny a life-sciences z produkce Annual Reviews (AR). Přináší užitečné souhrny primární vědecké literatury z oblasti lékařských, biomedicínských a přírodních věd (psychologie a klinická psychologie, fyziologie, neurovědy, genetika, imunologie, biofyzika, biochemie, entomologie, ekologie, analytická chemie a další). Tituly patří mezi mezi nejvíce citovanou vědeckou literaturu (dle Journal Citation Reports od společnosti Thomson Reuters).

V kolekci Biomed/Life Sciences mají uživatelé MU dostupné všechny ročníky všech časopisů - od začátku jejích vydávání až do současnosti.

U ostatních kolekcí Annual Reviews (Physical Sciences Collection, Social Sciences Collection) má MU trvale zakoupený archiv z let 1932 -2012 (kromě  ekonomických titulů Economics, Financial Economics, Resource Economics).  

Seznam dostupných časopisů.

Webový tutoriál (v angličtině).

 

Přístup k tomuto informačnímu zdroji byl podpořen z prostředků projektu OP VaVpI MEDINFO - Informační zdroje pro medicínu a příbuzné obory, CZ.1.05/3.2.00/12.0225.

Druh: Multioborová
Datum poslední aktualizace: 2016-03-03

Připojit se

Zpět na přehled »