Ústřední knihovna Fakulty sociálních studií MU - Logotyp

Seznam e-zdrojů

Novinky

Nový e-zdroj - databáze PressReader

Databáze PressReader obsahuje plné texty více než 5000 zahraničních deníků a populárně naučných časopisů v 60 jazycích ze 100 zemích světa. Archiv je u většiny titulů 3 měsíce. Tituly jsou dostupné v den vydání a jsou v plném rozsahu jako tištěné verze. Uživatelé mají k dispozici i aplikaci pro mobilní zařízení (chytré telefony a tablety).

Vyzkoušet databázi »

ProQuest Dissertations&Theses A&I - zkušeb. přístup (do 30. 4.)

Přístup do databáze disertačních a diplomových prací v rámci kolekce ProQuest. V rámci zkušebních přístupů vydavatelství umožňuje zobrazovat pouze část Abstracts and Index - nikoliv full textovou verzi, ale u poloviny záznamů jsou obsaženy plné texty práce. Abstraktová verze ProQuest Dissertations & Theses A&I obsahuje přes 3,5 milionů disertací a 500 tisíc magisterských prací. Zkušební přístup nastaven pro celou MU.

Vyzkoušet databázi »

 

Zkušební přístup do všech časopisů Emerald Insight (do 15. 5.)

Emerald je globální akademický vydavatel časopisů z oborů: Social Sciences; Public Policy; Environmental Management; Health and Social Care, Build Environment atd. Emerald má kvalitní zdroje figurující v světově uznávaných indexech: 61 časopisů je indexovaných v WoS, více než 190 titulů je indexováno v Emerging Source Citation Index a více než 260 ve Scopus.

více informací      Vyzkoušet databázi »


E-zdroje dle druhu

Články
seznam databází obsahující články z odborných časopisů
E-knihy
seznam všech databází, které obsahují e-knihy

Citační software
citační databáze, citační rejstříky a citační manažery
Videa
odkazy na databáze videí

Další zdroje MU

Portál e-zdrojů na MU - seznam všech databází dostupných na MU včetně jejich popisu, návody na přihlášení     
soyunma dolabı